• With the support of the Europe for Citizens Programme of the European Union

Home / Forums / Sandanski Tourism / Създаване на бизнес партньорства

Създаване на бизнес партньорства

Home / Forums / Sandanski Tourism / Създаване на бизнес партньорства

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

Тук можете да се свържете с колеги и съмишленици от още пет европейски държави: Гърция, Италия, Испания, Малта и Швеция, и да създадете контакти и бизнес партньорства

Profile photo of juwel
    juwel
    Participant

Имам идея да си отворя интернет магазин но не знам как стоят нещата с декларирането на доходите от такъв магазин. Някой може ли да ми помогне?

Profile photo of pena
    pena
    Participant

И аз съм мислила по този въпрос, но също не съм запозната. Много ще съм благодарна ако някой, който е компетентен по въпроса ни помогне.

П.

Profile photo of Valentin Dimitrov
    Valentin Dimitrov
    Participant

Thank you very much for the creation of this site. It is great to meet people with common businesses and communicate here, sharing ideas and information.

Profile photo of Stanislav Tupunski
    Stanislav Tupunski
    Participant

Благодаря на всички, които се интересуват от моят бизнес. С удоволствие бих помагнал на хора, които се нуждаят от съвет или идея относно нови бизнес начинания.

Profile photo of SunnyGerry
    SunnyGerry
    Participant

Здравейте! Наскоро отворих къща за гости в Мелник. Можете ли да ме посъветвате къде да си пусна реклама? Има ли някакви сайтове? Благодаря предварително!

Здравейте! Имам къща за гости, а също се занимавам и с винопроизводство. Годината беше плодородна, страхотно качество и цени. Качествено вино, уникален вкус. Ако някой от хората в региона, занимаващи се с подобен бизнес иска да поговорим за вино и бизнес да пише. Хубав ден и Наздраве!

Profile photo of SunnyGerry
    SunnyGerry
    Participant

Здравейте, Кольо,
    Къде се намира вашата къща за гости? Сертифицирана ли е? Аз минах през доста трудности докато успея да си извадя всички документи! Сега наистина не знам как да продължа – да направя добра реклама и постепенно да развивам това, което съм направила. Хубаво е, че общината направи този форум, че да може да си помагаме, както можем.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.